Tworzenie Stron Internetowych

Polskie strony www oraz cennik 2019 w Chicago

Tworzenie Stron Internetowych

Agencja Flamingo tworzy nowoczesne strony internetowe w Chicago. Twoja firma jest wyjątkowa i jej strona internetowa również powwinna być taka, ponieważ to pierwsze wrażenie jaka Twoja firma robi. Twoja strona internetowa ukazuje Twoje kompetencje. Nasz cel jest prosty. Stworzyć stronę internetową, która umocni Twoją markę, wyróżni ją od konkurencji, oraz przyniesie zlecenia oraz klientów do Twojej firmy.

Strony WordPress

WordPress jest najpopularniejszą technologią do projektowania stron. WordPress zacząć istnieć jako system zarządzania treścia (po ang. content management system), a dziś jest wiodącą technologią do projektowania stron dla małych i średniej wielkości firm. Specjalizujemy się w WordPressie i potrafimy stworzyć cokolwiek można sobie wyobrazić. WordPress ma niesamowite możliwości, oraz jest świetny pod pozycjonowanie stron.

Strony Responsywne (Mobilne)

Szybko ładujące się strony mobilne to koniecznosc dla każdej firmy. Nie wiele właścicieli firm wie, że kiedy Google indeksuje strony, analizuje przede wszystkim pod kątem stron mobilnych, a nie tych na komputery. Projektujemy piękne i responsywne strony, które funkcjonują i wygladają pięknie na wszystkich urządzeniach, od komputerów po tablety i komórki. 

Aplikacje Internetowe

Niektóre firmy mogą potrzebować bardziej zaawansowane funkcie na swoje strony internetowe. Oto przykłady kilka aplikacji z którymi możemy pomóc: sklepy internetowe, galerie zdjęć oraz video, płatności online, rejestracja online, chat, zaawansowane statystyki na stronie oraz więcej!

Aktualizacje Strony Internetowej

Potrzebujesz pomocy z aktualizacją lub prowadzeniem strony internetowej? Pomożemy zarówno w małych jak i większych zmianach na stronie. Oto kilka losowych prac związanymi z aktualizacją stron, którymi sie zajmowaliśmy:  tworzenie lub usuwanie zdjęć lub podstron, dodawanie wtyczek do strony, aktualizacja kalendarzy, tworzenie treści, zmiana numeru telefonu, dodawanie bezpieczeństwa SSL na stronę — widzieliśmy już wszystko.

Strony Internetowe Cennik 2019

Ile kosztuje strona internetowa w Chicago w 2019 r.?  Stworzyliśmy nasz cennik w najprostszy możliwy sposób, który jest oparty na wielkości strony. Ilość podstron (i treści) jest największym czynnikiem wpływającym na cenę strony. Tak, to takie proste!

Strona wizytówka

od $999
  • 1 podstrona
  • Optymalizacja pozycjonowania pod 1 podstronę

strony internetowe chicago

Strona dla małej firmy

od $1999
  • 10 podstron
  • Optymalizacja pozycjonowania pod 10 podstron

strony internetowe chicago 

tworzenie stron internetowych w chicago
strony internetowe dla adwokatów
strony wordpress
strony internetowe dla małych firm
agencja interaktywna chicago
pozycjonowanie chicago

Zaawansowana strona

od $2999
  • 30 podstron
  • Optymalizacja pozycjonowania pod 30 podstron
HIT

strony internetowe chicago
nasze projekty
tworzenie stron internetowych w chicago
strony internetowe dla adwokatów
strony wordpress
dlaczego z nami
strony internetowe dla małych firm
więcej o nas
agencja interaktywna chicago
pozycjonowanie chicago

DARMOWA konsultacja

Gotowy do współpracy? Masz więcej pytań? Zapraszamy do darmowej konsultacji. Wyślij emaila lub zadzwoń i porozmawiajmy.