Agencja Reklamowa Chicago

Agencja Flamingo oferuje strony internetowe, pozycjonowanie oraz Google AdWords

Projektowanie Stron Internetowych

Strony internetowe w Chicago nie są sobie równe. Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych i przejrzystych stron z naciskiem na ich pozycjonowanie. Chcemy stworzyć nie tylko piękną stronę dla Twojej firmy, ale także taką, która będzie pojawiać się w wyszukiwarce kiedy Twoi klienci szukają Twoich usług w internecie. Nasza specjalizacja to nowoczesne strony z akcentem na pozycjonowanie. 

Projektowanie w WordPress

Strony mobilne (responsywne) na komórki

Aktualizowanie i zarządzanie stronami

Zaawansowane Strony Internetowe

Pozycjonowanie Stron

Pozycjonowanie to dynamiczny i często ciężki do zrozumienia temat dla polskich firm w Chicago. Naszym celem jest nie tylko oferować przejrzyste efekty pozycjonowania, ale także edukować  lientow na temat tej inwestycji. Pomimo, że pracujemy w każdej podkategorii pozycjonowania, specjalizujemy się w “on-page SEO” czyli na pozycjonowaniu jakości treści na stronie.

Pozycjonowanie lokalne

Analiza słów kluczowych

Analiza pozycjonowania konkurencji

Tworzenie treści na stronie

Reklama Google AdWords

Płatna reklama za kliknięcie w Google Ads to najpoważniejsza inwestycja w reklamę dla większości firm. Kiedy kampanie reklamowe z Google Ads są wykonane efektywnie z certyfikowaną agencją Google – jak Agencja Flamingo – reklama sama siebie opłaca i pozwala zdominować swój rynek. Naszą specjalizacją z Google Ads jest reklama w wyszukiwarkach.

Certyfikowana agencja Google

Audyt kampanii PPC

Tworzenie stron docelowych (Landing Page)

Analiza kampanii konkurencji

DARMOWA KONSULTACJA

Gotowy do współpracy? Masz więcej pytań? Zapraszamy do darmowej konsultacji. Wyślij emaila lub zadzwoń i porozmawiajmy.