Strony Internetowe Chicago

Projektowanie stron internetowych oraz pozycjonowanie z Agencją Flamingo

Strony Internetowe
Chicago na miarę 2019

Mamy jeden cel. Projektujemy nowoczesne strony internetowe w Chicago ze specjalizacją. Strony internetowe, które dla Ciebie wykonamy, pozycjonujemy na pierwszej stronie w Google. Tak, jak Ty znalazłeś stronę naszej firmy na samej górze w wyszukiwarce, tak i Twoi klienci znajdą Twoją firmę i usługi na samej górze w Google.

Dzisiaj prawie każda firma ma obecność w internecie, ale strony internetowe, które nie są odnajdywane w Google i które nie przynoszą zleceń – są nieskuteczne. Tylko nieliczne polskie firmy tak naprawdę zarabiają dzięki inwestycji w swoje strony internetowe.

W 2019 roku rynek w Chicago jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek. Agencja Flamingo jako pierwsza projektuje nowoczesne i mobilne strony internetowe Chicago dla polonijnych firm z konkretną specjalizacją – pozycjonowaniem. Twoi klienci muszą znaleźć Twoje usługi i Twoja strona internetowa musi zarabiać sama na siebie. W przeciwnym razie, jaki jest jej sens? Flamingo Agency is a web design agency in Chicago.

strony internetowe chicago

Polecana Polska Agencja Reklamowa w Chicago

0
5/5
5-gwiazdkowych opinii w Google

Agencja Reklamowa

Oferta i cennik 2019 dla polonijnych firm w Chicago

Strony Internetowe

Początek twojej firmy

Projektowanie strony internetowej
Aktualizacja strony internetowej
Strony internetowe WordPress mobilne na telefonach
Sklepy Internetowe

pozycjonowanie stron chicago

Pozycjonowanie

Rozwój twojej firmy

Pozycjonowanie strony internetowej (SEO) Pozycjonowanie Lokalne
Audyt pozycjonowania
Analiza pozycjonowania konkurencji
Pozycjonowanie techniczne

reklama google adwords

Reklama w Google Ads

Dominacja twojej firmy

Tworzenie kampanii reklamowych w Google (PPC Adwords)
Audyt kampanii reklamowych Adwords
Analiza kampanii konkurencji
Zarządzanie kampanią reklamową

Portfolio Stron Internetowych

Nowoczesne i mobilne strony internetowe Chicago w WordPress wykonane z pozycjonowaniem SEO

Darmowy Szkic Strony
Darmowy Audyt Pozycjonowania

Dlaczego z nami
Strony Internetowe Chicago

Czas realizacji

Kiedy inne agencje projektują 4-6 tygodni, my realizujemy wszystkie strony internetowe w przeciągu 1-2 tygodni.

Cena

Oferujemy konkurencyjne ceny za najwyższej jakości strony internetowe w Chicago. Najlepszy stosunek ceny do jakości.

Agencja

Jesteśmy małą agencją. Większość naszych projektów jest z polecenia od naszych klientów. Bardzo staramy się, aby każdy klient był zadowolony ze swojej inwestycji.

FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Z Agencją Flamingo ten proces jest bardzo łatwy i przyjemny. Proponujemy, aby przejrzeić istniejące już strony internetowe (np. ze swojej branży) i pokazać nam parę stron, którę się podobają. Należy zwrócić uwagę na projekt,  przejrzystość i funkcjonalność strony. Wówczas zbierzemy najciekawsze pomysły i schematy z tych stron i stworzymy całkowicie indywidualny projekt dla Ciebie.

W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nasze ceny są publiczne i transparentne. Strony wizytówki zaczynają się od $999. Strony dla małych firm zaczynają się od $1999. Bardziej zaawansowane i rozbudowane strone są od $2999 zł. Pracę nad stroną zaczynamy od otrzymania depozytu 50% wyceny. Pozostałe 50% jest należne dopiero po zakończeniu strony. Wystawiamy fakturę i akceptujemy płatności online.

Ponieważ mieszkamy w dużym mieście w Chicago, w którym jest potężna konkurencja i same strony to za mało. Jest mnóstwo firm w każdej branży i prawie każda firma ma stronę internetową. Większość tych stron istnieją, ale nie dostarczają zleceń, ani telefonów z internetu. Te które dostarczają, są wykonane z pozycjonowaniem (po ang. SEO – Search Engine Optimization). Są to nieliczne firmy, około 5-10%.

Jest wiele skomplikowanych czynników technicznych, które przyczyniają sie do pozycjonowania. Najważniejsze to: treść (jakość i ilość), tytuł strony, tagi html, optymalizacja grafiki, responsywność strony,  szybkość ładowania strony, bezpieczeństwo strony, wspomnienia strony na katalogach zewnętrznych, struktura URL, oraz linki zewnętrzne prowadzące do strony.

Agencja Flamingo projektuje strony internetowe Chicago dla polonijnych firm. Zapraszamy do darmowej konsultacji. Wyślij email przez formularz kontaktowy na stronie lub zadzwoń pod numer 798-593-773.

Zaufali nam w Chicago

Blog

Polskie Strony Internetowe Chicago

Zapraszamy na konsultację