Strony Internetowe Chicago

Polska Agencja Reklamowa Flamingo

Marketing Internetowy dla polskich firm w Chicago

Pierwsza strona w Google

Flamingo Agency to pierwsza polska agencja reklamowa w Chicago z jedną specjalizacją. Projektujemy strony internetowe pod pozycjonowanie. Twoi klienci szukają firmy jak Twoje w Google? Świetnie, pozycjonowanie (z ang. SEO) to nasza jedyna specjalizacja. Zapoznaj się z naszą pracą. Nasze wyniki mowią same za siebie. 

Pozycjonowanie SEO

Strony Internetowe

Google AdWords

Polecana Agencja Reklamowa

30+ opini ze średnią 5.0 gwiazdek

Strony Internetowe Chicago na miarę 2019

Projektujemy nowoczesne i piękne strony internetowe dla małych i średnich firm. Co najważniejsze, tworzymy strone internetowe gotowe pod pozycjonowanie. Chcemy, żeby Twoja strona internetowa pojawiała się w wyszukiwarce i żeby Twoi klienci odnaleźli Twoja firmę. Specjalizujemy się w:

 • Strony Internetowe WordPress

 • Mobilne Strony Internetowe

 • Strony Internetowe dla Małych i Średnich Biznesów

 • Sklepy Internetowe

 • Aktualizacja i Zarządzanie Stronami

Pozycjonowanie Stron Internetowych Chicago

Pozycjonowanie (z ang. SEO) to sztuka osiągania wysokich pozycji w wyszukiwarce, najczęściej dla określonej branży w danej lokalizacji. Google nieustannie polepsza swoją wyszukiwarkę na nowe potrzeby rynku. Dlatego też SEO to bardzo dynamiczna gałęź marketingu internetowego, która nieustannie się zmienia. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu lokalnym oraz optymalizacji treści na stronie. 

 • Pozycjonowanie Lokalne

 • Analiza Słów Kluczowych

 • Analiza Pozycjonowania Konkurencji

 • Optymalizacja WWW

 • Pozycjonowanie dla Małych i Średnich Firm

  Czytaj więcej:

Kampanie Google AdWords Chicago

Google Ads to często najpoważniejsza inwestycja w reklamę. Kiedy kampanie reklamowe z Google Ads są wykonane efektywnie z certyfikowaną agencją jak Agencja Flamingo – reklama sama siebie opłaca i pozwala zdominować lokalny rynek. Naszą specjalizacją z Google Ads jest reklama w wyszukiwarce.

 • Analiza Kampanii Reklamowej

 • Prowadzenie Google AdWords

 • Remarketing

 • Tworzenie Stron Docelowych pod AdWords (landing pages)

 • Analiza Konkurencji

Agencja Reklamowa Chicago

FAQ w skrócie

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Proces ten składa się z trzech strategii: optymalizacja treści, pozycjonowanie techniczne, oraz pozyskiwanie linków zewnętrznych. Dla małych i średnich firm, najważniejszym fundamentem jest właściwa optymalizacja treści na stronie.

Jest mnóstwo biznesów w każdej branży i prawie każda firma ma stronę internetową. Większość tych stron istnieją, ale są nieskuteczne. Nie dostarczają zleceń, ani telefonów z internetu. Te które dostarczają, są wykonane z pozycjonowaniem. Są to nieliczne firmy.

Cena pozycjonowania zależy od historii strony strony internetowej, branży, miasta i konkurencji. Pozycjonowanie dla branż mniej konkurencyjnych w mniejszych miastach będzie tańsze. SEO dla branż bardziej konkurencyjnych w większych miastach będzie wymagać większej inwestycji. Więcej informacji o kosztach w podstronie o pozycjonowaniu.

Z Agencją Flamingo ten proces jest bardzo łatwy i przyjemny. Proponujemy, aby przejrzeić istniejące już strony internetowe (np. ze swojej branży). Proszę pokazać nam parę stron, którę się podobają. Należy zwrócić uwagę na projekt, przejrzystość i funkcjonalność strony. Wówczas zbierzemy najciekawsze pomysły i schematy z tych stron. Stworzymy całkowicie indywidualny projekt dla Ciebie.

W przeciwieństwie do innych agencji interaktywnych, nasze ceny są jawne i transparentne. Strony wizytówki zaczynają się od $999,. Strony dla małych firm zaczynają się od $1999. Bardziej zaawansowane projekty pod pozycjonowanie są od $2999.

Zapraszamy do darmowej konsultacji. Wyślij email przez formularz kontaktowy na stronie lub zadzwoń.

Większość agencji projektuje w 6-8 tygodni. My tworzymy wszystkie projekty w 1-2 tygodnie.

Nasze ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi agencjami. Najlepszy stosunek ceny do jakości.​

Jesteśmy małą agencją reklamową. Większość naszych klientów jest z polecenia. Mówiąc inaczej… bardzo zależy nam na każdym kliencie. =)

Oferujemy usługi dla polonijnych firm w całej Ameryce Polsce ale skupiamy się na Chicago i NYC.

Portfolio

Chicago Strony Internetowe

Zaufali nam w Chicago

Strony internetowe Chicago

Porozmawiajmy o celach firmy